Diskuze:

Přidej příprcek:

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo tisíc-dvě stě-třicet čtyři:

Nálad pikčus:

Hitpoška:

1. lojzek (14905) 
  2. vko (10356) 
  3. troubito (9549) 
  4. moLEk (7490) 
  5. jeff (7233) 
  6. m4 (6723) 
  7. toNic (5206) 
  8. c00ba (4620) 
  9. Endoproteza (2180) 
  10. jakros (942) 
moLEk
23-11-2022 14:34:37 Σ B @ 85750 #^

m4(#85747) já zapomněl uvést, že už moc nepoužívám soukr. tel číslo (umřel mi tel. a nechce se mi kupovat nový) k zastižení jsem na služebním sedm tři jedna, pět čtyři děvět, čtyři jedna nula. A bohužel i nad mojí účastí se začla shánět mračna. Naši zateplují barák a díky počasí jsou v časovým pressu a já byl povolán do služby. Současně mám rýmu jako trám, co přitáhl mladej ze školky. Z ty bych se mohl snad do pátku probrat, ale současně ji používám k argumentaci mé neschopnosti práce venku (to zateplování) a odložení nástupu do služby (bylo požadováno pozítří v pátek). Výsledek je : zatím věřím, že dojedu, asi s rýmou tak se připravte na smrtelnou nemoc. A pokud se tak stane budu muset vystřelit nejpozději v neděli hodně brzy po ránu. Sobotní nástup se mi zatím daří odrážet argumenty s těžkou rýmou. Tzn., že pokud pojedu (stále platí, že ano) tak pojedu v pátek autem, bez dálniční známky po starý cestě (rodinný vůz zůstává doma ženě a nemocným děckám). Pojedu až někdy odpoledne, bo mi nasrali v 13.30 zoom call, který nejde přehodit... Summary? Asi bych měl na cestu tam místo pro někoho kdo se nebojí kochat delší cestou. Z akce mířím rovnou k našim na jih...