Diskuze:

Přidej příprcek:

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo tisíc-dvě stě-třicet čtyři:

Nálad pikčus:

Hitpoška:

1. lojzek (14816) 
  2. vko (10313) 
  3. troubito (9473) 
  4. moLEk (7391) 
  5. jeff (7202) 
  6. m4 (6683) 
  7. toNic (5206) 
  8. c00ba (4583) 
  9. Endoproteza (2145) 
  10. jakros (942) 
lojzek
24-01-2022 19:14:23 Σ B @ 85127 #^

lojzek(#85122)
zmrd(#85124) toz to rozepisu:
- rano test prvne plivaci, co ktery vsichni hani na heurece, ze PCR pozitivni neukaze, smejd. Mi obcas ukazal carku, kdyz jsem nabral moc chrchla. A to jsem si myslel i rano, tak jsem delal nosni dle netu kvalitni a nic.
- pak volal deda, ze ma teplotu, at mu vezmu test dve carky.
- hledal jsem desinfekci na odlepeni lepidla (opravuji mobil, samozrejme to nejde tak hladce jako na ytube a urval jsem kabl vibratoru, oprava pozastavena) a nasel plivak, toz normalne bez chrchlu jsem to tam poslal a lajny jak cort.
- do toho sms od tridni, ze maji ve tride 2, ze pokud se potvrdi, budou mit karosku decka.
- pisem to Kati, ta vecer si brala naky tandumverde :), toz si dal antigen a ma ho tam

Tak bud to mame od ditka, ktere tim uz o vikendu proslo a dnes ho to uz nezachytilo, nebo jsme byli ja, K a deda na pivaku v patek :) bylo plno

zmrd(#85125) my chceme stehovat Maru do oddeleneho pokoja, kde bude moc drocit Mareny za 2 roky vklidesu a nemit pruchozi pokojik. Ale je to gamer, nechci ho pres wifi pripojovat. Ale hlavni kabel nam vede do obyvaku a z nej to je nejdal. Asi hlavni kabel k nemu kde bude zrdoj i ap a stavajici kabel k nam prodlouzit k nemu do pokoje, budou tam dva ze stropu, ale co uz