Diskuze:

Přidej příprcek:

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo tisíc-dvě stě-třicet čtyři:

Nálad pikčus:

Hitpoška:

1. lojzek (14816) 
  2. vko (10313) 
  3. troubito (9473) 
  4. moLEk (7391) 
  5. jeff (7202) 
  6. m4 (6683) 
  7. toNic (5206) 
  8. c00ba (4583) 
  9. Endoproteza (2145) 
  10. jakros (942) 
moLEk
18-01-2022 13:24:50 Σ B @ 85094 #^

Lojzek(#85074) však sem i psal, že srnky jsou neasi, ale viděl si někdy u vás v poslední době běžet muflony třeba? :D
m4(#85078) nevím co je krysí závod :D ale nemovitost už mladej vyfasoval, a babička s prababičkou co chtěla přispívat na spoření platí hypotéku... IMHO nejlepší způsob spoření dneška. Jinak já se nekasám, že něčemu rozumím, jen vím, že to je virtuální, neexistuje, je kolem toho humbuk a žere to víc a víc energie, to mi stačí ;) Jinak já Tě nechtěl nějak osočit z propagandy ;) to že pomožeš kámošům svýma znalostma Tě jen šlechtí neasi ;)
vko(#85080) není to uplně tak, že dobrý časy jsou již pryč, spíš to vnímám tak, pokusit se udělat maximum pro to, aby moje děcka okusili co nejvíc z toho čím sem si jako malej prošel já, protože na to mám úžasný vzpomínky, který mě zahřejou u srdce i dnes ;) to byl jeden z důvodů proč jsem chtěl barák, bydlet na vesnici a co nejblíž do lesa.
m4(#85091) s tou vesnicí a hospodou to ne vždy je takový problém. Na vesnici má hodně lidí knajpu ve svým baráku, nebo na svým pozemku, odpadá placení nájmu, v hodně případech je výčepní majitel, odpadá placení výplaty když je zavřeno. Mluvím však o knajpě, ne o restaruraci s kuchařem, číšníkama atp. Prostě kalící knajpa, jako má třeba Alka v mé rodné hroudě. Lockdown, ok, státní podpora 1k CZK denně. Hmm cajk, víc než vydělám normálně. Pro těch 5 core štamgastů jsou dveře otevřené stále, jen se za nimi zamknou dveře na zahrádku, hospoda je zavřená, u stolu sedí kamarádi na návštěvě, pivo si čepují sami, povídáme si neasi ;) Tyto přežijou, teď o víkendu jsem s ní mluvil a i když je teď otevřeno, tak zřejmě dostane nějakou státní podporu i tak. Takže ne vše na dědinách zažívá kruté časy... Ve městě/maloměstě v nájmu a zaměstnanci = si skoro v piči...