Diskuze:

Přidej příprcek:

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo tisíc-dvě stě-třicet čtyři:

Nálad pikčus:

Hitpoška:

1. lojzek (14777) 
  2. vko (11345) 
  3. troubito (9430) 
  4. moLEk (7383) 
  5. jeff (7195) 
  6. m4 (6675) 
  7. toNic (5206) 
  8. zmrd (4567) 
  9. Endoproteza (2140) 
  10. jakros (942) 
moLEK
14-01-2022 09:39:06 Σ B @ 85069 #^

Endoproteza (#85067)
moLEK(#85068) podobný faktasmagorie jakoslavný Gryn Dyl...

byl jsem na konferenci ohledně toho a vymyslel to taky nějaký idiot, který vůbec nemá zkušenost z praxe. Nikdo neví kde se vezme lithium na baterky, nikdo neví jak je recyklovat/likvidovat. Hlavně, že všichni budeme mít elektrický auta, který nebude kde nabíjet, v zimě nevyjedou do kopce, skončí uhlí a Rusáci zastaví kohoutek a elektrika bude stát několikrát víc je tam tolik věcí nad kterýma se nepřemýšlelo, hlavně, že bude Gryn dyl. Já se považuju za člověka co má rád přírodu a vždy se ji snažil chránit, vyrostl v národním parku. Když tam jdu na procházku tak s odpadkovým pytlem v kapse a po prasatech posbírám bordel, stejně jako většina mých kámošů co tam zůstali bydlet. Třídím odpad, kompostuju, snažím se nekupovat zbytečné plasty a pokud to jde kupovat i jídlo bez obalu, salámy krájené do papíru, zkrátka snažíme se co to jde. Asi bych těžko nesl všechnu tuto snahu eliminovat tím, že se budu podílet na tom, aby další generace dostali tuto planetu ještě víc zhuntovanou než je a než nezadržitelně bude... Jen ten obrovský rozdíl oproti tomu když jsme byli mladí je strašný pozorovat. Když jsem byl kluk a šel z pole za ostatníma k vodě na ryby tak jsem po cestě potkal stádo muflonů, nespočet srnek, daňků a jiných zvířat. Teď, když se bavím s kamošama co pro ty lesy dělají tak mufloni hotovo, nenajdeš, daněk, nenajdeš, občas srnka nebo zajíc, jelena když máš kliku jak cyp. V potoce kam jsme chodili na raky najdeš jedině tak igelitový sáček nebo obal od kapesníčků když se šla baba z města vychcat k potoku...