Diskuze:

Přidej příprcek:

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo tisíc-dvě stě-třicet čtyři:

Nálad pikčus:

Hitpoška:

1. lojzek (14724) 
  2. vko (11319) 
  3. troubito (9375) 
  4. moLEk (7359) 
  5. jeff (7179) 
  6. m4 (6664) 
  7. toNic (5206) 
  8. zmrd (4547) 
  9. Endoproteza (2128) 
  10. jakros (941) 
moLEk
21-09-2021 15:33:59 Σ B @ 84810 #^

troubito(#84809) Pax dobrý, ale může to bejt i lepší. pax je dost předraženej na to z jakýho je materiálu a jaká je v tom elektronika.
Pokud chceš něco portable, na kvalitní inhalaci, která zaručeně funguje je tu jen jediný král a to od Storz und Buckel, výrobce Vulcana (který je teda taky brutálně předražený). Nicméně jejich kousek Crafty (konkrétně edice Plus) je pro mě absolutně TOP - a cena odpovídá provedení a kvalitě. První varianta byla good, ale chtělo to dodělat (baterka, i elektronika) a to se povedlo s edicí Plus. Jak to vyšlo a spustili v Německu prodej prošel jsem milion recenzí, testů, elektronickejch testů, testů materiálu a kvality. Je to jen kvalitní evropská ocel, plasty s testy vyhovujícím použití pro lékařské stroje ve vztahu teplo a inhalace atp. abys netahal do sebe hnusy zbytečný. osobně ozkoušeno, mám ho od prvního měsíce co tuto edici udělali a můžu jen doporučit, nic lepšího sem v držce neměl. Jde to rozebrat, krásně vyčistit s ničím se nesereš a největší vychytávka jsou kapsle abysis neumazal kotel. [www.storz-bickel.com]

Klíčenka na kapsle [www.storz-bickel.com]

Vše se vleze do dlaně, do kapsy. Jen měníš plné kapsle za "prázdné". žádný tahání drtičky, žádný špinavý ruce, nabito za 20s

Pokud chceš do něčeho vrazit prachy jiná cesta není, pokud chceš nejlepší poměr cena/výkon.

[www.storz-bickel.com]