Diskuze:

Přidej příprcek:

Nálad pikčus:

Hitpoška:

1. lojzek (14610) 
  2. vko (11252) 
  3. troubito (9241) 
  4. moLEk (7298) 
  5. jeff (7082) 
  6. m4 (6623) 
  7. toNic (5206) 
  8. zmrd (4516) 
  9. Endoproteza (2056) 
  10. jakros (938) 
kuaB.
15-08-2005 17:33:20 Σ B @ 7772 #^

komentář k článku - Planeta lasky 2005

2jeremy: pisu ti sem neb to sem dle topicu patri;) Nick Cave je u me Pan *Sracka* (proste me jeho hudba uz nebavi nebudem rozebirat proc;) tedy jsem ho nefotil ani neposlouchal, navic fotky ze 100m vzdalenosti by byly asi k hownu a delsi sklo jsem si zatim neporidil, presto jsem asi 2 "fotky" udelal viz. [onyon.net] a [onyon.net]

2vana: sestava byla dobra jen jsme se nejak rozesli ani vlastne nevim kdy;)

2r080: 1. nutil - sice nenepadne ale presto tam byl jisty psychicky natalq, 2. Alvik je voe hodne pochystana kapela!!! Mimochodem si racte vsimnout kdo hraje dechy v Alviku [onyon.net] i Dub-o-netu [onyon.net] a mimo jine i ve Svihadle (mimochodem je to maser neb dohral s alvik na hlavnim podiu a tou dobou uz mu zacinal gig na talent stage na druhem konci arealu - stihnul to;)) 3. hypnotix po vytouzenem odchodu Moshina Mortaby a Strictlyho Orange a s prichodem Ego. L. Dina (ex. Naceva, Tiditade, Dunumba SS a v soucasnosti i Nana Zorin) jsou opet hodne zajimavy + milada jako vzdy nezklamala ( [onyon.net] ) je videt ze ji to hrani bavi!:) 4. k ralphovy se vyjadrovat nebudu to se neda popsat (jsem rad ze mam kousek "drumsticku" jako suvenyr;) 5. od kosheen me bavi jen d´n´b skladby a tech hrali pohrichu malo:(

2vana: cubky tvorili z ca 610 fotek co jsem nafotil neco kolem 1/3 lec na r080vo!!! zadost o redukci toho nepodstatneho jsem to promazal ;op

Fok to je mozna delsi nez ten samotnej clanek ne?;)