Diskuze:

Přidej příprcek:

Nálad pikčus:

Hitpoška:

1.  () 
  2.  () 
  3.  () 
  4.  () 
  5.  () 
  6.  () 
  7.  () 
  8.  () 
  9.  () 
  10.  () 
robo
05-06-2007 20:30:33 Σ B @ 30067 #^

komentář k článku - Moje souziti s obchodem Cyklosport 69

vko(#30057) vazne minene, nemam chut se v tom nejak babrat, rekl jsem majiteli, ze jsem jenom chtel aby to vedel, to je vsechno
presne tak, zvednout telefon, rict je tam to a to, chces to vymenit je podle me slusny jednani, vymenit to bez to bez myho vedomi je ... slukerina

vko(#30058) z principu jsem jim to nedal, nemluve o tom, ze nebyla ani sance se nejak domluvit, borec se nasral a utekl do dilny

miLOsh(#30059) problem je ale jen v jednom prodavaci (kterej mozna nemel den - ale to me nemusi zajimat samozrejme) - ja sem tam s nima po strance jednani mel dycky dobry zkusenosti

toNic(#30060) tema odstoupeni od smlouvy jsem nadhodil (neco jako: "ja snad budu litovat, ze jsem po vas nechtel penize"), aniz bych to myslel nejak vazne (kua ja chcu jezdit) a ten borec zacal cosi zblechtat o tom ze byla nedele a ze na prachy narok nemam, doprdele, ja nemam naladu se hadat o takovych blbostech, ja chcu jezdit

jeremy(#30065) spravnej postreh, to kolo spravili jen diky tomu, ze jsem je upozornil, ze je konec lhuty - to je teda jen moje domenka

jeremy(#30066) kua jeremy, dyt ja muzu bejt fak nejakej zprudlej kokot, to mu za to nestoji a esli sem jedinej kdo si treba stezuje...