Morice 2005 revival information

kategorie: pravda vitazi
publikoval: v.k.o.
datum a čas: 09-06-2005 13:46:12

hej hej robo kde jsi nechal paměť čéčé ... focení s paní matkou jiřinovou, ztracená kšiltovka, půl litr kofoly do trojdecky = 0,4l, baba co projíždí na mašině mořicema po zadním kole, moje ztracená kšiltovka, a co především nechápu jak jsi mohl zapomenout na onyho - kdyby jste měli jakejkoli problém obraťte se na mě.

Takže jak to bylo doopravdy

V sedm tě vyzvednem v Tr . Po předchozích pokusech mě donutit k samostatnému přesunu směr Jihlava nebo Vel. Mez posádka resp. kontaktní osoba pochopila, že tato myšlenka je zcela neuskutěčnitelná a vyzvednutí musí proběhnout v Tr jak se taky stalo, K mému udivu sedili v autě čtyři pobudové jeden řidil a byl lechce akční (jako vždycky) a ostatní se zdáli celkem ready. A vzal jsis něco na jídlo ..... myslím že nějak tak zněly poslední slova mojí mámy která nám všem zamávala na cestu. Po cestě proběhla řádná pařba lehčího kalibru ale dobrá. Možná že pro některé z nás to byl již vrchol celého revivalu (snad né).

Příjezd do Mořic se zdařil . Zajeli jsem jako po másle a už to mártymu podávali. Jen pij chlapče snad se ztoho amoku dostaneš. Jiřin řádný hostitel této výpravy + lupin připravili párečky alá gurmán speciál. Snědli jsme je špek a domácí slivka TR versus Mořice. Nebyli by jsme to my slavní trampové kdychom neukončili den v místní etno hospodě. Připomínala mě sál v lipníku kde jsem nikdy nebyl. Pivo parádní - zřejmě se jednalo o etnopivo - zandali jsme ho a pak jsem také uslyšel tu bájnou hlášku made in Jiřin: Jako bitkaři to asi byli ale měly svůj svět a nakonec "třetí říše nás spasý". Dali jsme fotbálek pak ještě další. Dondu ke stolu a tam stojí on ten slavný legendární Ony. Nevím co přesně chtěl a co vlastně říkal ale zapamatoval jsem si jedno a to velice dobře: Jestli budete mít nějakej problém tak se obraťte na mě. Od té doby jsem byl opravdu v klidu. Pak zavdal myslím ještě nějaků historku alá rozvod a zmyzel mě z paměti. Možná snáma ještě byl ale nevím o tom.

Přesun do druhé hospody byl veselý. Nějáký mladý holky na mě pokřikovali ať jdu rovně čemuž jsem se snažil vyhovět leč marně. Jen nás uviděli a už vlastně zavírají. Přesun do třetí hospody - to je vše co si pamatuju ale ráno jsem zjistil že moje kšiltovka je fuč. No nic zavolám onymu pomyslel jsem si. Pak spánek luxus vzduch klídek paráda též první tento rok.

Ráno probuzení sluníčkem co víc si tramp může přát. Lupin + Paja zařídili snídani a byla opravdu famózní. Špek samozřejmě určitě také proběhl ale to je je asi jasná věc. Jiřin maká na revivalu moc snim nejsme v kontaktu. Rozhodnem se že ho navštívíme a pak zandáme koupel. Po příchodu do areálu si nás nekompromisně podal jeden z místních kovbojů jako co tam chceme že je ještě zavřeno ale hned jak jsem ho ujistili že jsem se stavili jenom za jiřinem a respektujem jeho osobu uklidnil se a zvolnil. Pak jsem ho viděl ještě na konci festivalu jak oznamuje že nepřijede team revival (jak se to tak na těch větších fesťácích stává prej - tím si mě získal), Vedro úporné odjíždíme na koupačku. první tip nic moc posouváme se dál. nádhernej rybníček tam a koupel ještě lepší, robo dole bez rulez. Hakis, nálety vrtulníků a jas gripenů. přežili jsme to a vyjíždíme na chalku. byla dobrá navštívili nás nějací zhulení kamoši z realy. dobří chalani se zdálo. Příjezd zpět a prej že už to začne ale zandáme limo pivo. Sedíme na zahrádce v hospodě jak nám zavřeli před nosem a dáváme si půl litr kofoly do tří decí zčehož pak vzejde 0,4l půllitr (parádní počtář v parádním kraji) Špek. Dobrej. Čumím a co moje oči nevidí holka vyjíždí na mašině z křižovatky po zadním kole. Vlasy vlajou je to profík. Zamiloval jsem se. Pak neznám tu časovou paraelu ale vzpomínám si jak jsme si dali v té samé hospodě asi dvě piva podpořeno ledňákem a českým kornetem. Bobek. Akce začala. Hudba hraje etno pivo teče vše je jak má být.

Čumím kolem a říkám si že jako jo. Kouknu kolem prolít ony, nepoznal mě ..v jednom z temných rohů revivalu jsem zhlédl povedenu zcénku: borec kéruje borca zřejmě za zcela výborných podmínek. Borec nesl všeobecné uznání. Mě to tak docela vzalo no a pak vesele pijem pivo. Dáváme klobásy. Mezi tím jsem si všil partičky , vypadali jak skini ale o berlích - ulevilo se mě. OZZY revival nevím jak VY ale já jsem ve zpěvákovi této kapeli jasně rozpoznal paní V. mámu mého kamáráda. Lidi skákali bavili se. V tom parnu jsem nenašel tolika sil. Co se týče akce nestalo se nic co by se vymykalo standartu. až na to že nepřijela hlavní hvězda večera. Tož když už jsme sežrali včechny klobásy vypili pivo šlo se. Spánek opět úžasný - luxus.

Po probuzení klasická probíračka. Špek hakis posranej od ptáka. Vyšla paní domácí a pokecal s náma. Velice prímová paní. Některé z nás označila za zvláštní ale nemyslela to věru zle. Pak nás provedla po zahrádce upozornila nás na sousední barák kde bydlí ta kočka 17let co se tak pěkně umí postarat. (jiřinovi je to málo!!!). Ocenila fakt že jsme všichni zaměstnaní. Na konec po prohlídce zahrádky (jiřine proč už to tam neroste) jsme udělali společné foto.

odjezd proběhl haldce lupin snáma jel se ještě najest a pak hurá domů. No jak jsem byl rozkalenej tak jsem to ještě potvrdil u nás na barborce a byl konec.

píšu to ve stresu - jsou tam chyby - nemá to uroven - přesto věřím že se něco dozvíte

PS: ohňostroj jsme viděli

Přidej příprcek:


Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo tisíc-dvě stě-třicet čtyři:

robo
09-06-2005 16:53:13 Σ B @ 5297 #^

jojo, mistr se vycajchnoval, jen houst :)

m4
09-06-2005 16:36:50 Σ B @ 5296 #^

hehehehe rofl :D moc phjekne napsane :D