Jiřikova hospitalizace

kategorie: z oddeleni
publikoval: Jirin
datum a čas: 11-05-2005 15:12:58

Tož proč jsem tam vlastně lezl? Zhruba před 4 týdny se na mě dostavili ňáké nevolnosti, také divné těžko specifikovatelné stavy, které byly někdy horší, někdy slabší, 2x celkem extrémní, že sem myslel že padnu. No sralo mě to tak, že jsem se odhodlal k obvoďákovi, kam chodím velmi nerad, neb mě velmi serou ti důchodci s kupou času, kteří se již od časných ranních hodin soplí v čekárně a nepustí ani myš před sebe, spíš mají tendenci předbíhat. Obvoďák samozřejmě nevěděl co mi je, takže, aby si nepřipadal trapně mi řek ať si zajdu EKG, neb srdce mi občas dělalo, něco co se mi nelíbilo. Abych to sfouknul co nejdřív, chtěl sem zajít ve Vyškově a pak jít do práce. Došel jsem na polikliniku, dojel do příslušného patra s interní ambulancí a málem mě leplo. Důchodců jak na schůzi KSČ, jal jsem se hledat ňáké informace, jestli třeba nečekají na něco jiného. Jakmile jsem vstoupil do té nevětrané rozpálené čekárny, málem to se mnou seklo. Kurňa nechápu jak tam ti lidi mohli vydržet. V druhé ordinaci to nebylo o moc lepší. Už jsem to chtěl vzdat a utéct,ale potkal sem kamoša co tam dělá ošetřovatele a ten mě poslal do nemocnice na interní. Tam mě natočili normální EKG a doktorovi sem vyříkal mé problémy. Tož říkal že to može byt cokoliv,ale taky nic,tak at se s tim dlouho neseru at si du k nim lehnout. Tak to prr, sem rek ze max zítra. Doma jsem se zbavil a v úterý započal.

1.. den hospitalizace - mě odvedli na nové oddělení, nedávno spravené, přidělili elektricky polohovatelno postel, stolek s vyklápěcí podložkou, příbor, pižamo, župan. Na pokoji 3 dalších. 2 přes 80 - jeden celkem hotovou, furt se kolebal, jak na drogách (to mi ostatne pripada pulka osazenstva), další normální deda a pak ještě spis strec. První obed rizek s kasou, na veceru brutus dieta - testoviny s mrkvou, hraskem,fazolkou). Zadne vyšetřeni krome prijmoveho pohovoru s doktorkou.

2.. den hospitalice - rano jsem mel odevzdat moc, no trefil jsem se celkem v pohode do te 1cm odberky, ale jak jsem koukal po zemi, dědoušci mají problémy trefit půlmetrovou misu J. Pak si přišli pro krev, tož párkrát už jsem daval, tož sem nic záludného nečekal, ale když přisávála švarná setřička 6tou zkumavku, znejistel jsem a muj prázdnej žaludek ještě víc. Po sedmé sem myslel, že padnu. Ale ustál jsem to. Tak za hodku me poslali znovu na EKG a pak na rentgen plic (nevim proc). Odpoledne me pak navstivila neurolozka, klepala mi po koncetinach a ruzne jiné figle chtela abych provadel. Na obed koprovka, na veceru naka pastika s Rohlíkem. Kymácejícího dědu odvezli na druhej pokoj, dovezli čipernějšího, kterej si uchcával v posteli, neb měl cévku, takže si chcal do pytlíku.

3.. den hospitalizace - korát jsem šel na sono, kde mi projel doktor nakej ten orgán a pak mě nechali šlapat na kolesu s dratama po těle a sledovali srdce. Tam hnusném vzduch, veselo mi nebylo. No nic nenašli. Na oběd ňáká roládá s odporně hnusnýma bramborami. Pak už nic, na večeřu zapykané nudle s brokolicí.

4.. den hospitalace - jsem započal časným vyšetřením mozku, kde mi bylo celkem šoufl,ale přežil jsem to. Pak jsem navštívil psychologa, geniální to člověk, po tom co jsem mu sdělil jak si žiju, mi na oplátku sdělil že nic moc (to vím). Aby aspon trošku zamachroval, vytáhl ňáke rozmázlé šmouhy a co to je. Tož moja gamesácka hlava videla samé obludy J. Při výběru barev sem mu zdělil, že todle mu je k prdu, neb když občas dělám grafiku, tak prostě některé barvy musím mít rád a některé ne. Pak mě propustili na víkend domů, s tím že se vrátím v nedělu večer.

5.. den hospitalizace - po víkendu v neděli večer jsem dorazil, na mém pokoji mé věcí nebyly, když jsem našel sestru,tak mi řekla že mě dali na 4ku pokoj, k ňákému mladému typovi. Sem se zhrozil, neb ten typ si právě stěžoval na chrápajícího souseda,ale naštěstí chrápající soused byl pracháč a šel na nadstandart. Typ byl 3D autocadak - maka pro nakou firmu zabyvajici se výrobou simulátorů - leteckých, tankových apod. Prej sebou dvakrát sekl u kompu. Vše v pořádku, takže ho pustili, zřejme taky palice. No v tu neděli jsem nesměl spat, neb mě čekalo vyšetření mozku po nespánku. Tož jsem se připravil notebook s filmama. Celkem se to dalo, škoda jen že jsem neměl ňákou novinku,tak jsem zavdal Royal with cheese. V 5 na mě šla krize, kterou jsem zažehnal rozhovorem se setřičkou. Na 6tou jsem šel na to vyšetření, nikdo tam nebyl, usínam v čekárně, v 6.15 přichází sestra, natáhne mi kuklu položí a ať se snažím usnout. Samozřejmě se nechtělo, zvláště když mohutné hodiny na stěně udělaly každou minuty TIK a to spláchnutí nad nama bylo taky kurevsky slyšet. No pak jsem zalehl do postele a v 11 me budili, ze mam jit k psychiatrovi. No zenska si se mnou povidala, korat sem ji zapomel rict ze jsem nespal a proto ji pripadam nakej skleslej. Toz sem ji řekl vsechny me starosti a projevy nemoci a hned ze to je to a to a ze mi da to a to. Vrátím se napokoj, poobědvám, přijde sestra, že se doktorka sekla, ze kameru do análu mi narvou zítra, uf 2 dcl projímadla se projevili záhy, sral jsem tak 20x, teda spis vypoustel vodu. U konce uz jsem mel zadek v jednom ohni a to ikdyz jsem uzival ten nejjemnejsi hajzlak.

6.. den hospitalizace - rano samozrejme bez snidane, skoro obed a furt me nevolali, pak to přišlo. Došel jsem do ordinace, dostal spesl trenky s dirou v zadu, šlehli mi nakou srackou do žili na uklidnení a už to tam ženská zkušene rvala. No ten pohyb ve střevech celkem ujde, aj sem se dival na TV jak to ve mně vypadá. Připomínalo to tunely vetřelců z AvP J. Jenže aby doktor všecko dobře uviděl, pouštěl tam nakej plyn a to byl mord, bolest jak kurva, sem uplne řval. Pak mě odvezly na izbu, o tom plynu mi nikdo neřekl, tak sem se divil proč mě to furt kurevsky boli. Pak mě to napadlo a rozjel sem na hajzlu mohutnou kanonádu, kterou by i Robo mohl závidět.

7.. den hospitalizace - mě čekala kamera tentokrat do žaludku, todle je prej prijemnejsi, no ale nakej umrtvovak striknutej do krku me moc neujistil. Když pak do mě narvali tu hadici, proste jsem se davil, slintal, davil, brkal, no proste hnus, ještě sem v břichu citil jak to tam zkoumaj.

Výsledkem zjistili že mi nic není, korát v krvi jim hlásilo, že jsem se výléčil nedávno z nakeho zánětu či co. No ještě teda čekám na ten mozek a v pondělí jdu ještě na CT mozku, cosi mlela doktorka o Epilepsii, ze by to mohla delat,ale beztak prd. Mam to z toho uprdenyho zivota, no zacnu zrat prasky a sportovat.

Neprošlo jazykovou úpravou,ani jednou sem si to po sobě nepřečet, navíc jsem kombinoval psaní s diakritikou a bez.

Přidej příprcek:


Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo tisíc-dvě stě-třicet čtyři:

robo
17-05-2005 07:28:09 Σ B @ 4462 #^

jirin, o cem ste se bavili s tim psychologem?