Weekend tento chystam se tamoto

kategorie: cooba import
publikoval: cooba
datum a čas: 30-11-2003 00:00:00

SEMTEX CULTURE MUSIC FESTIVAL
jednodenní více-žánrový festival pro širokou veřejnost

Datum konání
Semtex Culture Praha - sobota 22.5. 2004

Místo konání
Praha - Areál ostrova Štvanice zahrnuje skatepark s mnoha profesionálními překážkami a rozsáhlý volný prostor

Cena vstupného:
Předprodej: 100,- Kč + 20,- Kč poplatky. Předprodej v sítích Ticketpro (www.ticketpro.cz) a Ticketstream (www.ticketstream.cz)
Na místě: 170,-Kč.

Program
Celá produkce bude zahrnovat zhruba 100 hudebníků a dalších 200 performers (sportovní exhibice, divadla, breakdance tanečníky). Celý program vystoupení bude rozložen na celý den v době od 10:00 - 22:00 hodin. Mimo hlavní a druhé pódium bude program probíhat i v celém prostoru areálu, ve dvou chill-outových stanech a v letním kině.

Areál bude obsahovat několik základních produkcí:

hlavní - Semtex live stage
Erektus stage
Green Arena
Ice Chillout
Letní kino

Hlavní Semtex Live stage bude patřit koncertům všeobecně známých skupin. Mezi headlinery celého festivalu jistě patří Outlandish, kteří se svou ?Aichou? donedávna obývali první příčky všech světových hitparád. Dalším zajímavým zpestřením bude vystoupení Skyline ? kapely, která je vyhlášená svými energickými koncerty, chytlavými songy a ryze současnou kombinací elektroniky, živých nástrojů a bezkonkurenčních vokálů. Na hlavním podiu mimojiné dále vystoupí kapely jako Korai Öröm (HU), Al-Yaman, Roe-Deer, Southpaw, Khoiba a 100°C. Další scéna - Erektus stage bude patřit hip hopu a Mistrovství České republiky v breakdance, kde kromě deejay´s (Aneška, Orion, Bart, Kato a brněnský team Illuzionists) vystoupí stále oblíbenější slovenská špička z Piešťan ? Kontrafakt, dále karlovarská živá kapela Bow Wave, DJ Fredy Fresh (USA) a koncert underground kapely Visionaries (USA), která do Čech zavítá spolu s legendárním battle DJ teamem Beat Junkies. Green arena bude patřit taneční scéně, kde zazní sety od DJs, jako jsou například Loutka, Kaisersoze, Ghonzales, Expert, Pluto. Na programu je též speciální ping pong show od DJ Chrise Sadlera + DJane E-Lite. Ice chillout tent bude patřit klidnějším setům od známých DJs, jako jsou DJ Liquid A, Tchendos Deejays, DJ Rijechy (ex-PSH), Bastard Deejay, celý program chilloutu zakončí Kuba Soulcheck a DJ Tuco z Anglie. V areálu proběhne během dne velké množství sportovních exhibic (footbag, flatland, trial, skateboarding) a velkou událostí bezpochyby též bude Mistrovství ČR v breakdance (Battle Of The Year Czech 2004). Na programu jsou též divadelní představení spolků: Extrém, K-Hill&Buben a vystoupení známých beatbox performerů Jesus&Cossiga.

----------
taq co vy nato?:) ja tam asi jedu a jedu asi i s Miloshem (caj&kaf) takze kdyz se neko prida? pripadne parky pred a po jsou welcumed;)

Přidej příprcek:


Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo tisíc-dvě stě-třicet čtyři: